N° 286/88 '1951 Mao' met bladboord, gekeurd (Mi € 300)
Sale #158 , Special Classic Europe
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Sale #158 , Special Classic Europe
On Thursday 22/06 we auction Postcards and Belgian stamps.
Postcards : our usual offer of small cities.
Good luck bidding!
The Van Looy – Van Looy team.
- (-) Remove DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen filter DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
Lot #3779 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, uitgebreide voorraad (tot 10x per kwaliteit **/*/0), in 14 insteekboeken, w.o. Academie, Mao, Debria blok, Karl Marx blokken, enorme cat. waarde, zm.
Lot #3780 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, prachtige verzameling in 5 Davoalbums, quasi volledig, alle goede reeksen aanwezig, incl blokken, zm/m (Mi € +5.500)
Lot #3781 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, prachtige verzameling in 5 Davoalbums, quasi volledig, alle goede reeksen aanwezig, incl blokken, zm/m (Mi € +4.700)
Lot #3782 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, volledige verzameling in 4 Kabealbums, w.o. Academie */**, Mao (hergomd), personaliteiten 25 Pf **, BF 7*, BF 8/9 (getand ** en ongetand), vanaf 1954 **, zm/m/ntz.
Lot #3783 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, verzameling in 4 Davoalbums, w.o. veel volledige reeksen, zm/m/ntz.
Lot #3784 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1989, samenstelling in insteekboek, veel velletjes, w.o. BF 7 **, ook veel dubbels, zm/m/ntz (Yv € 2.525)
Lot #3785 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, samenstelling in 6 insteekboeken, w.o. veel velletjes, volledige reeksen en ook dubbels, zm/m/ntz.
Lot #3786 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, vrij volledige verzameling in 2 Davoalbums, w.o. academie, Mao, zm/m (Yv € 3.173)
Lot #3787 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1985, verzameling in 2 Davoalbums, w.o. N° 286/88 gest., veel volledige reeksen, zm/m/ntz.
Lot #3788 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1990, verzameling in 2 insteekboeken, veel volledige reeksen + 16 poststukken, hoge cat. waarde, zm/m.
Lot #3789 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1955, 4 FDC's met N° 243/45, 282/83 en 504/09, zm/m.
Lot #3790 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1949/1951, samenstelling op insteekblad, w.o. N° 242 gest., 261/270 gest., , 282/83 gest., 284/85 gest., 288 gest., totaal 26 zegels, zm/m/ntz (Mi € 404)
Lot #3791 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1953/1989, samenstelling blokken in insteekboek, veel dubbels, zm/m (Mi € +900)
Lot #3792 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
Vanaf 1958, grote voorraad in 100den pergamijnzakjes, w.o. veel reeksen, zm.
Lot #3793 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1968/1985, verzameling in 2 Davoalbums, quasi volledig, zm (Mi € +1.100)
Lot #3794 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1973/1990, samenstelling zegels, FDC's en omslagen, op albumbladen, (+/- 270 stuks)
Lot #3795 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1973/1990, samenstelling in 3 insteekboeken, veel dubbels, w.o. velletjes, zm/m.
Lot #3796 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
1975/1986, voorraad in 2 insteekboeken, zm.
Lot #3797 - DUITSLAND - D.D.R. Reeksen- Samenstellingen en/of verzamelingen
Verzameling van 385 aantekenstrookjes in insteekboek, zm.
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite