Facit 3E2 '3 Sk banco lila' Herdruk van 1868 zonder gom, zeer frisse zegel, zm (Facit *= 3.500 Sks)
Sale #158 , Special Classic Europe
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Sale #158 , Special Classic Europe
On Thursday 22/06 we auction Postcards and Belgian stamps.
Postcards : our usual offer of small cities.
Good luck bidding!
The Van Looy – Van Looy team.
Lot #3339 - Zweden
Facit 3E2 '3 Sk banco lila' Herdruk van 1868 zonder gom, zeer frisse zegel, zm (Facit *= 3.500 Sks)- zie foto kaft.
Lot #3340 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco groenachtigblauw' met prachtige centrale afst. 'Carlshamn 25/ ?/1857' tanding rechts onderaan iets onrgelmatig, zm/m (Yv € ++100)
Lot #3341 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco blauw' (2x) uitgezochte ex., zm (Yv € +200)
Lot #3342 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco blauw' met zeer mooie centrale afst. 'Stockholm 26/05/1857', zm (Yv € ++100)
Lot #3343 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco blauw' met prachtige centrale afst. 'Stockholm 17/02/1857', PRACHTEX. (Yv € ++100)
Lot #3344 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco blauw' met mooie kaststempel 'Nyköping', zm (Yv € +100)
Lot #3345 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco lichtblauw' met prachtige centrale afst. 'Stockholm 29/04/1856', zm (Yv € ++100)- zie foto kaft.
Lot #3346 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco blauw' met zeer mooie centrale afst. 'Norrteje', zm (Yv € ++100)
Lot #3347 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco blauw' met prachtige centrale afst. 'Ofvertornea 08/06/1858', hoektand rechtsboven licht beschadigd, zm/m (Yv € ++100)
Lot #3348 - Zweden
N° 2 '4 Sk bco blauw' met prachtige centrale afst. 'Stockholm 29/11/1855' PRACHTEX. (Yv € ++100)
Lot #3349 - Zweden
N° 4 '8 Sk bco oranjegeel' lichte afst. 'Stockholm', zeer frisse zegel, zm (Yv € 700)- zie foto kaft.
Lot #3350 - Zweden
N° 5 '24 Sk bco rood' zeer mooie tanding en prachtige afst. 'Stockholm 29/04/1857', zm (Yv € +2.500)- zie foto kaft.
Lot #3351 - Zweden
N° 6 en 8 '1858 Wapenschild 5 en 12 Ore' (Beide 3x), PRACHTZEGELS (Yv € 105)
Lot #3352 - Zweden
N° 6 '5 öre groen' (22x), uitgezochte zegels met zeer mooie rondstempels, w.o. ook betere en diverse tinten, zm (Yv € +660)
Lot #3353 - Zweden
N° 7 '9 öre violetbruin' met prachtige centrale afst. 'Carlskrona' PRACHTEX. (Yv € ++275)
Lot #3354 - Zweden
N° 7 '9 öre violetbruin' met prachtige centrale afst. 'Kalmar' PRACHTEX. (Yv € ++275)
Lot #3355 - Zweden
N° 7 '9 öre violetbruin' met prachtige centrale afst. 'Falkoping' PRACHTEX. (Yv € ++275)
Lot #3356 - Zweden
N° 7 '9 öre violetbruin' met prachtige centrale afst. 'Göteborg' PRACHTEX. (Yv € ++275)- zie foto kaft.
Lot #3357 - Zweden
N° 8 '12 öre blauw' (40x), zeer mooie samenstelling met uitgezochte zegels, alle met zeer mooie rondstempels, w.o. betere, alsook veel betere tinten en PRACHTEX (Yv € ++150)
Lot #3358 - Zweden
N° 8 '12 öre blauw' met zeer mooie ringstempel Nr 1 van Kopenhagen (DK), zm.
Lot #3359 - Zweden
N° 8a '12 öre ultramarijn', met zeer mooie 'Franco in ovaal' stempel, zm.
Lot #3360 - Zweden
N° 9 en 11 '1858, 24 öre oranje en 50 öre karmijn' beide met afst. Falun, 2 LUXE zegels (Yv € 165)
Lot #3361 - Zweden
N° 9 '24 öre oranjegeel' (5x) mooi gestempelde zegels, met verschillende afst. en tinten, zm (Yv € ++200)
Lot #3362 - Zweden
N° 9 '24 öre oranjegeel' (5x) alle met verschillende centrale afstempelingen, prachtig (Yv € ++200)
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite