10 Cent karmijn nr. 2m, plaat VII pos. 41. Een luxe zegel!
Auction 627
By: Van Dieten Postzegelveilingen bv
Van Dieten Postzegelveilingen bv Auction 627
A SPECIAL STAMP AUCTION
On November 29th, 2013, Van Dieten Stamp Auctions Ltd., the oldest Dutch stamp auction company (established in 1892) will organize a special sale of the late Aat de Peijper Collection of the Netherlands. Amongst a lot of wonderful items this collection features numerous rarities of the First Issue. One of the highlights is a cover bearing 9 copies of the 10 cent, sent in 1860 from The Hague to Batavia, the capital of the Dutch East Indies. The estimate of the realisation is € 30,000 - € 50,000.
The auction will be held in the Museum for Communications (heretofore the Postal Museum) in the Zeestraat at The Hague. A highlight for every connoisseur, for those interested a revelation. Philately, stamp collection, it is very much alive!
You are invited to browse through our offering. In case you have questions or wishes, please don’t hesitate writing us at [email protected]
- dienstzegels (1) Apply dienstzegels filter
- emissie 1852 - franco in kader op losse zegels (2) Apply emissie 1852 - franco in kader op losse zegels filter
- emissie 1852 - geplaat (195) Apply emissie 1852 - geplaat filter
- emissie 1852 - halfrond-francostempels op losse zegels (244) Apply emissie 1852 - halfrond-francostempels op losse zegels filter
- emissie 1852 - ongebruikt (7) Apply emissie 1852 - ongebruikt filter
- emissie 1852 - poststukken (36) Apply emissie 1852 - poststukken filter
- emissie 1852 - proeven (2) Apply emissie 1852 - proeven filter
- frankeerzegels vanaf emissie 1864 (65) Apply frankeerzegels vanaf emissie 1864 filter
- kleinrondstempels (14) Apply kleinrondstempels filter
- portzegels (3) Apply portzegels filter
- postpakket-verrekenzegels (1) Apply postpakket-verrekenzegels filter
- poststukken 1793-1878 (3) Apply poststukken 1793-1878 filter
Lot #152 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2m, plaat VII pos. 46. Breedrandig pracht randstuk
Lot #153 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent rood plaat VII. Restant van het rechter bovenkwadrant. Pos. 26, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43-44, 45, 47, 48, 49 en 50. Prachtex. w.o. 1 paar
Lot #154 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2n, plaat VIII pos. 5. Rechtsonder iets smal, overigens zeer breedrandig pracht hoekstuk met volledige afstempeling Franco
Lot #155 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn nr. 2n, plaat VIII pos. 14-15. Luxe randpaar!
Lot #156 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2n, plaat VIII pos. 21. Breedrandig pracht hoekstuk
Lot #157 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn plaat VIII. Restant van het linker bovenkwadrant. Pos. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24 en 25. Prachtex. w.o. 5 randstukken
Lot #158 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2n, plaat VIII pos. 37. Prachtig gerande zegel!
Lot #159 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn nr. 2n, plaat VIII pos. 45. Breedrandig pracht randstuk
Lot #160 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2n, plaat VIII pos. 46. Pracht hoekstuk
Lot #161 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2n, plaat VIII pos. 48. Breedrandig pracht randstuk
Lot #162 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn plaat VIII. Restant van het rechter bovenkwadrant. Pos. 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 49 en 50. Prachtex. w.o. 5 randstukken
Lot #163 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2o, plaat IX pos. 13. Breedrandig prachtex.
Lot #164 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2o, plaat IX pos. 21. Rechtsonder net iets smal, overigens zeer breed gerand hoekstuk met gedeeltelijke afdruk dagtekeningstempel
Lot #165 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn nr. 2o, plaat IX pos. 23. Prachtex. met 'streepje op de wang'
Lot #166 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn plaat IX. Restant van het linker bovenkwadrant. Pos. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24 en 25. Prachtex. w.o. 2 randstukken
Lot #167 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijnroze nr. 2o, plaat IX pos. 28. Breedrandig prachtex.
Lot #168 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn nr. 2o, plaat IX pos. 29. Pracht randstuk
Lot #169 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn nr. 2o, plaat IX pos. 30. Breedrandig prachtex.
Lot #170 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent lichtkarmijnroze nr. 2o, plaat IX pos. 31. Breedrandig prachtex.
Lot #171 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn nr. 2o, plaat IX pos. 46. Prachtig hoekstuk
Lot #172 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn plaat IX. Restant van het rechter bovenkwadrant. Pos. 26, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38-39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49 en 50. Prachtex. w.o. 1 hoekstuk, 2 randstukken en 1 paar
Lot #173 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent lichtkarmijn op dik papier nr. 2p, plaat X pos. 5. Breedrandig prachtex.
Lot #174 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn op dik papier nr. 2p, plaat X pos. 7-10. Prachtstrip van 4 ex.
Lot #175 - emissie 1852 - geplaat los - nederland en o.g.d.
10 Cent karmijn op dik papier nr. 2p, plaat X pos. 15. Breedrandig prachtex.