Dalziel's illustrierte Tausend und Eine Nacht. Berlin, [1890], [Schreiter'sche Verlagsbuchhandlung]. Kicsit laza, kissé kopott díszes vászonkötésben, belső címlapja részben hiányzik, egyébként jó állapotban.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #273
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Co Ltd Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #273
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
English/German website, large sized photos, helpful staff.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove Art & Collectibles filter Art & Collectibles
- (-) Remove books: foreign languages filter books: foreign languages
Lot #13657 - Art & Collectibles books: foreign languages
A franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótára. Dictionnaire français-hongroise et hongrois-français. I. rész 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13658 - Art & Collectibles books: foreign languages
Blätter und Blüthen deutscher Poesie und Kunst. Leipzig, 1867, Friedrich Brandstetter. Acélmetsztekkel gazdagon illusztrált kiadás. Kopott, díszes vászonkötésben, kicsit sérült gerinccel.
Lot #13659 - Art & Collectibles books: foreign languages
Oeuvres de Jean Racine. Précédées d'une notice sur sa vie et sas oeuvrages par L. S. Auger. Paris, 1853, Furne et Ce. Modern félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
Lot #13660 - Art & Collectibles books: foreign languages
Becker-Endemann, Gustav: Geistesleben im Dritten Reich. Keine Religions-philosophie. Hamburg, 1933, Hans Christians Druckerei und Verlag. Papírkötésben, jó állapotban.
Lot #13661 - Art & Collectibles books: foreign languages
Dr. H Wichelhaus: Sulfurieren, alkalischmelze der sulfosäuren, esterifizieren. Leipzig, 1911, Otto Spamer. Kiadói egészvászon-kötésben, számos ábrával.
Lot #13662 - Art & Collectibles books: foreign languages
Friedrich Nösslet: Die Geschichte Jesu nach der Erzählung der vier Evangelisten für die Gebildeten des weiblichen Geschlechts. Leipzig, 1838, F. Volckmar. Későbbi kartontáblás kötésben, kopottas állapotban.
Lot #13663 - Art & Collectibles books: foreign languages
Dora Lee-Delisle: The interesting system: English for foreign students. Bp., 1946, Méliusz. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Lot #13664 - Art & Collectibles books: foreign languages
Walter Scott: Das gefährliche Schloss. Die Chronik von Canongate. Der Bauberspiegel. Das tapezierte Zimmer. Des Gutssherrn Hans. Übersetzt von Dr. Franz Rottekamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XXV. Stuttgart, 1865, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Lot #13665 - Art & Collectibles books: foreign languages
Gustav Schwab: Die deutschen Volksbücher I. Stuttgart, 1847, S.G. Liesching. Korabeli félvászonkötésben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
Lot #13666 - Art & Collectibles books: foreign languages
Walter Scott: Woodstock oder der Ritter. Ein historischer Roman. Übersetzt von Dr. Karl Weil. Walter Scott's sämmtliche Werke XIX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Lot #13667 - Art & Collectibles books: foreign languages
Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Lot #13668 - Art & Collectibles books: foreign languages
Meidinger, Johann Valentin: Practische französische Grammatik. Frankfurt am Main, [1829], Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13669 - Art & Collectibles books: foreign languages
Scheller, Immanuel Johann Gerhard: Lateinisch-deutsches und deutsch-lateinisches Handlexikon. 2. köt.: Deutsch-lateinischer Theil. Leipzig, 1796, Caspar Fritsch. Aranyozott gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13670 - Art & Collectibles books: foreign languages
Sammlung auserlesener Gebether, als Morgen- Abend- Meß- Beicht- und Kommunionandachten. Wien, 1790, Gedruckt und zu finden bey Ignaz Grund. 410 p. Korabeli viseltes bőrkötésben, belül azonban ép és sértetlen.
Lot #13671 - Art & Collectibles books: foreign languages
Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben.
Lot #13672 - Art & Collectibles books: foreign languages
Le Mois littéraire et pittoresque. Année 1899. Tome II.
1899, Maison de la Bonne Presse. Kiadói félvászon kötésben. Sérült borítótábla.
Lot #13673 - Art & Collectibles books: foreign languages
Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.
Lot #13674 - Art & Collectibles books: foreign languages
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Lot #13675 - Art & Collectibles books: foreign languages
Eugénie Foa: Les Petits artistes peintres et musiciens, contes historiques dédiés a la jeunesse, contenant Guido, Marietta Tintorella, Van Dyck, Callot, Salvator Rosa, Sébastien Gomes, J.B. Lulli, Boieldieu. Paris, é.n., Amédée Bédelet. Színes metszetekkel. A lapok egy része foltos. Illusztrált kiadói karton kötésben.
Lot #13676 - Art & Collectibles books: foreign languages
Klassische Cabinets-Bibliothek oder Sammlung auserlesener Werke der deutschen und fremd-literatur, Wien, 1826, keménypapír kötés, 162+153+205+212 p.
Állapot: Közepes. A borítója szakadt, kopott, és rajta tintával írás, de maga a könyv jó állapotban van.
Lot #13677 - Art & Collectibles books: foreign languages
Dr. Hegedűs Izidor: Francia nyelv-, olvasó- és gyakorlókönyv szemléltető alapon. Bp., 1907, Hornyánszky V. cs. és kir. udvari könyvnyomda. Első rész. Kiadói vászonkötés. Az első és hátsó borító belsején ceruzarajzokkal.
Lot #13678 - Art & Collectibles books: foreign languages
Ady: Zu Gottes Linker Hand. Ausgewahlt gedichte. Budapest, R. Gergely. A borítója hiányzik, de a gerince egyben van. 109 p. Felvágatlan példány! Megviselt állapotban!
Lot #13679 - Art & Collectibles books: foreign languages
A. v. Lamartine's sämmtliche Werke. Stuttgart, 1850. Rieger. Kissé szétvált félvászon kötésben / Parted half linen binding
Lot #13680 - Art & Collectibles books: foreign languages
Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second.
Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
Darabanth Auctions