Vouwbrief 18-2-1834 met stempel Meppel in kastje met ingeschreven datum per postwagen van Bouricius naar Zwolle. Tevens geschreven met een pakje, vrijwel pracht ex.
Netherlands and former colonies single lots
Auction 229: General sale
By: Corinphila Veilingen
Corinphila Veilingen Auction 229: General sale
Internment and POW camps WWI, Postal History WWII, Airmail African countries and many original country collections.
- baltic states (8) Apply baltic states filter
- Belgium and former territories (59) Apply Belgium and former territories filter
- European Countries (316) Apply European Countries filter
- France and Former Territories (181) Apply France and Former Territories filter
- Germany and Former Territories (193) Apply Germany and Former Territories filter
- great britain and former territories (326) Apply great britain and former territories filter
- Greece and former territories (21) Apply Greece and former territories filter
- Italy and former territories (32) Apply Italy and former territories filter
- Netherlands and Former Territories (1832) Apply Netherlands and Former Territories filter
- Outside Europa (306) Apply Outside Europa filter
- Portugal and former territories (28) Apply Portugal and former territories filter
- scandinavia (87) Apply scandinavia filter
- Spain and former territories (23) Apply Spain and former territories filter
- Switzerland (134) Apply Switzerland filter
- Topics and Miscellaneous (256) Apply Topics and Miscellaneous filter
Lot #525 - Netherlands and Former Territories Netherlands
Lot #526 - Netherlands and Former Territories Netherlands
Briefomslag met op achterzijde luxe afdruk distributiekantoorstempel Zuidhorn op briefomslag 3-4-18?? naar Haarlem, pracht ex.
Lot #527 - Netherlands and Former Territories Netherlands
Limburgse plattelandspost, Vouwbrief van Urmond (busletter Q) 14-1-1859 over Sittard en Geilenkirchen naar Fribourg (CH) met vele postale aantekeningen en stempels, pracht ex.
Lot #528 - Netherlands and Former Territories Netherlands
Krantenbandje voor ¼ vel druks van Groningen 11-8-1867 naar Drachten (takjestempel achterzijde), pracht ex.
Lot #529 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
Proef in zwart op dik wit kartonpapier van de goedgekeurde plaat I van de 5 cent pos. 21 met velrand, pracht ex.
Lot #530 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
Kleurproef 5 cent flets grijsblauw plaat III pos. 67, pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1982, cat.w. fl. 900
Lot #531 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
Kleurproef 5 cent licht kobaltblauw plaat III pos. 85, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2012, cat.w. fl. 1000
Lot #532 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
Kleurproef 10 cent steenrood plaat V pos. 25 met hoekvelrand, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2012, cat.w. fl. 600+
Lot #533 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 t/m 15 cent, mooi gerande pracht ex. zonder gom, cat.w. 1125
Lot #534 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent diepdonkerblauw pos. 51-52 en 56-57 op dun papier in blok van 4 met hoekvelrand. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2017: Zeer fris breedrandig blok van 4 zonder gebreken, zegel linksonder verfloos plekje in bovenkaderlijn, cat.w. 6500+. Herkomst: collectie Kohn (1968), Corinphila Zürich 63 (1980), collectie Dreikurs (1999)
Lot #535 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent donkerblauw plaat II pos. 73, links korter en miniem knipje in velrand (ver buiten het zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 2750+. Ongebruikte exemplaren van de 5 cent plaat II zijn zeer zeldzaam. In deze kwaliteit derhalve een rariteit!
Lot #536 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat III pos. 45, pracht ex. met certificaat Moeijes 1985, cat.w. 600
Lot #537 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
10 cent rood, pracht ex., cat.w. 550
Lot #538 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
10 cent rood plaat X pos. 33 op dun papier, pracht ex. (afgesprongen gomschilfertje), cat.w. 550
Lot #539 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
15 cent donkergeeloranje pos. 11-12 en 16-17 op dun papier in luxe blok van 4 met velrand en watermerklijn en certificaat Vleeming 2017. Lichte potloodaantekening linksonder in de velrand, ver buiten het zegelbeeld, cat.w. 18750+. Dit is het onderste blok van 4 uit het beroemde onregelmatige hoekblok van 10 uit de collectie Kohn, dat in 1969 geknipt werd. Dit is zonder meer één van de mooiste ongebruikte blokken van 4 van de 1e oplage van de...
Lot #540 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
15 cent oranje, pracht ex., cat.w. 1100
Lot #541 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
Lot #542 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
Herdruk van het 3e kwart van de 10 cent plaat IV pos. 51-75 in rood op kartonpapier door J. Moesman, pracht ex.
Lot #543 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat I pos. 54-55 in paar, pracht ex.
Lot #544 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent staalblauw plaat II pos. 55 met velrand en delen 2 buurzegels, luxe ex.
Lot #545 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat I pos. 76 met hoekvelrand, luxe ex.
Lot #546 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat I pos. 76 met hoekvelrand, pracht ex.
Lot #547 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent diep donkerblauw plaat I pos. 87 op dun papier, pracht ex.
Lot #548 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat II pos. 82 op geribd papier, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 2010
Lot #549 - Netherlands and Former Territories NL 1852 King William III
5 cent blauw plaat III pos. 6, pracht ex.
Corinphila Veilingen
Read More