Back to All Auctions

Van Dieten Postzegelveilingen bv Auction 626 Oct 11, 2013 - Archive Auction

Lot#CategoryDescription
1 emissie 1852 ongebruikt , los - nederland en o.g.d. Kleurproef in zwart van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier zonder watermerk en zonder gom. Pos. 11. Prachtex. PC.9. Fl. 300. Price: €60.00
2 emissie 1852 ongebruikt , los - nederland en o.g.d. Kleurproef in zwart van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier zonder watermerk en zonder gom. Pos. 81. Prachtex. PC.9. Fl. 300. Price: €70.00
3 emissie 1852 ongebruikt , los - nederland en o.g.d. Kleurproef van de 5 cent plaat III op papier met watermerk en zonder gom. Licht kobaltblauw. Pos. 76. Luxe gerand hoekstuk. Zeer zelden aangeboden. PC.10b. Fl. 1.000++. Price: €500.00
4 emissie 1852 ongebruikt , los - nederland en o.g.d. 2i-Pl.V. Ongebruikt goed gerand prachtex. met volle originele gom (miniem roestvlekje in gom). Keur Keiser. €.725 Price: €200.00
5 emissie 1852 ongebruikt , los - nederland en o.g.d. 3a pos. 5. Ongebruikt prachtex. zonder gom. €600. Price: €100.00
6 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent nr. 1b-Pl.I-29 (prachtex.) en nr. 1b-Pl.I-78 (links smal) op 2 briefomslagen van Appingadam 8-5-1853 resp. 18-7-1853 naar Winsum. Price: €100.00
7 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtstaalblauw nr. 1c-Pl.I-84 (prachtex.) op frisse rouwomslag van Harlingen 22-5-1853 (type A) naar Leeuwarden 22-5. Op vz. tevens 'Na Posttijd' (K.126) Price: €100.00
8 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent donkerblauw nr. 1b-Pl.I-97 (prachtex.) op briefomslag van Warffum (az. naamstempel) via Onderdendam 8-12-1852 naar Groningen 8-12. Price: €100.00
9 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent grijsblauw nr. 1e-Pl.II-64 (rechtsonder smal) en 5 cent blauw nr. 1d-Pl.II-13 (boven en rechts iets smal) op briefomslag resp. vouwbrief van Dokkum 2-12(-1853) resp. 3-7-1854, beide naar Leeuwarden. Price: €80.00
10 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1e-Pl.II-54 (prachtex.) op frisse briefomslag van Sneek 2-5(-1854) naar van Panhuijs te Leeuwarden. Price: €70.00
11 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent flets staalblauw nr. 1f-Pl.II-76 (prachtex.) op frisse briefomslag van Hardenberg (az. naamstempel) naar Zwolle 6-4-1854. Price: €80.00
12 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1j-Pl.III-36 (prachtex.) op frisse, deels dichtgeplakte vouwbrief van Heerenveen 12-5-1858 naar Joure (az. naamstempel De Joure in blauw). Tevens 5 cent blauw nr. 1j-Pl.III-1 (prachtex.) op frisse briefomslag van Oldeboorn (az. naamstempe Price: €80.00
13 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1j-Pl.III-19 (rechtsonder smal, afgest. Franco-in-kader) op frisse, dichtgeplakte incpl. vouwbrief van Veenendaal (az. naamstempel, vz. haltestempel in rood) per N.R.Spoorweg 28-5-1858 naar Rhenen. Price: €80.00
14 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent nr. 1j-Pl.III-20 (prachtex.) op ontoereikend gefr. briefomslag van Hengelo (az. naamstempel) naar Deventer 21-5-1856. Op vz. o.a. geschreven 'ontoereikend' en '5'. Price: €150.00
15 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent donkerblauw nr. 1i-Pl.III-71 (boven iets smal) op briefomslag van Gorredyk (az. naamstempel) via Heerenveen 25-7(-1855?) (type A) naar De Joure (az. naamstempel in zwartblauw). Price: €70.00
16 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1j-Pl.III-83 (prachtex.) op frisse briefomslag van Franeker 17-3-1858 (type C, EY.400) naar Leeuwarden 17-3. Price: €150.00
17 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent helderblauw nr. 1l-Pl.IV-7 (prachtex.) op frisse briefomslag van Leeuwarden 11-4-1860 naar Harlingen 11-6. Price: €60.00
18 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1n-Pl.IV-17/18 (prachtpaar) op frisse briefomslag van Norg (az. naamstempel in blauw) via Assen 7-9-1861 naar Raalte. Price: €100.00
19 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1n-Pl.IV-52 (prachtex.) op briefomslag van Winsum (az. naamstempel) via Groningen naar Onderdendam 12-5-1860. Price: €60.00
20 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1n-Pl.IV-83 + 85 (2 prachtex.) op cpl. circulaire betreffende een bedrijfsovername uit Soerabaija 1-1-1860 (aan binnenzijde tevens driehoekig fiscaalstempel van 1½c. uit Amsterdam in blauw), afgest. te Amsterdam 18-4-1860, verz. naar Price: €130.00
21 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1n-Pl.IV-86 + 95 (2 prachtex.) op frisse briefomslag van Amsterdam 4-6-1861 naar Leeuwarden 5-6. Price: €80.00
22 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1n-Pl.IV-4 (breedrandig prachtex.) op dichtgeplakt vouwbriefje van Workum (az. naamstempel) naar Bolsward 9-5-1862. Price: €50.00
23 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1n-Pl.IV-6 (pracht randstuk) op vouwbrief van Heerenveen 22-12-1862 naar Oosterwolde. Price: €70.00
24 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1o-Pl.V-22 (prachtex.) op couvertje van Noordwolde (az. naamstempel) via Heerenveen 28-5-1863 naar Oosterwolde. Price: €50.00
25 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent nr. 1o-Pl.V-26/27 (prachtpaar) op frisse briefomslag van Rotterdam 18-4-1863 naar Amsterdam 19-4. Price: €80.00
26 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1o-Pl.V-30 (breedrandig prachtex.) op briefomslag van Groningen 8-10-1861 naar Hoogezand. Price: €50.00
27 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1o-Pl.V-40 (prachtex.) op briefomslag van Vlaardingen 3-2-1863 via Rotterdam 3-2 naar het rustieke Rhoon. Price: €60.00
28 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1o-Pl.V-40 (breedrandig prachtex.) op vouwbrief van Appingadam 4-3-1862 naar Bedum. Price: €60.00
29 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1o-Pl.V-45 (prachtex.) op rouwcouvertje van Haarlem 4-2-1863 naar Amsterdam 4-2. Price: €60.00
30 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1o-Pl.V-46 (prachtex.) op dichtgeplakt couvert van Zuidbroek (az. naamstempel) via Groningen 2-12-1861 naar Oosterwolde. Tevens 5 cent blauw nr. 1o-Pl.V-58 (prachtex.) op frisse envelop van Dragten (az. 2x naamstempel) via Heerenveen 15-1 Price: €100.00
31 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1o-Pl.V-66 (prachtex.) op briefomslag van Winsum (az. naamstempel) naar Onderdendam 15-4-1862. Price: €50.00
32 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent lichtblauw nr. 1o-Pl.V-92 (prachtex.) op briefomslag van Leerdam 24-3-1862 via Culenborg 25-3 naar Beusichem. Price: €50.00
33 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1o-Pl.V-94 (prachtex.) op dichtgeplakte briefomslag van Franeker 2-6-1862 naar commissaris Peereboom te Bolsward 2-6. Price: €50.00
34 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1r-Pl.VI-1 (prachtex.) op dichtgeplakt, geschreven document (droogstempel fiscaalzegel van 15c. zichtbaar) van Dokkum 13-9-1863 naar Leeuwarden 14-9. Price: €50.00
35 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1r-Pl.VI-2 (pracht randstuk) op frisse cpl. vouwbrief van Nymegen 19-12-1863 via Arnhem 19-12 naar West-Pannerden. Price: €60.00
36 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1r-Pl.VI-31 (breedrandig prachtex.) op rouwbriefomslag naar Loenen 6-4-1864. Price: €50.00
37 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1q-Pl.VI-41 (pracht randstuk) van Susteren (az. naamstempel) naar Roermond 20-9-1865(?). Op vz. staat linksonder zeer lichte afdruk van brievenbusstempel R in cirkel. Price: €50.00
38 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent nr. 1q-Pl.VI-58 (prachtex.) op briefomslag van Rotterdam (geen vertrekstempel) naar Delft 9-7-1863. De zegel is afgest. met Franco-in-kader in blauw. Price: €80.00
39 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1r-Pl.VI-67 (prachtex.) op bijzonder frisse briefomslag van Oldebercoop (az. naamstempel) via Heerenveen 25-9-1863 naar de burgemeester te Bergum (?). Op vz. zwarte afst. 'Na Posttijd' (K.126). Price: €60.00
40 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1r-Pl.VI-79 (prachtex.) op cpl. vouwbrief van Dragten (az. naamstempel) met 'Spoed' via Heerenveen 22-4-1864 naar Leeuwarden 23-4. Price: €50.00
41 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1q-Pl.VI-91 (prachtex.) op zeer frisse briefomslag van Hoogezand 27-4-1863 naar Groningen 28-4. Price: €60.00
42 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent blauw nr. 1q-Pl.VI-97 (prachtex. met deel buurzegel) op frisse briefomslag van Leeuwarden 13-3-1863 naar Wommels. Price: €50.00
43 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 5 Cent nr. 1i-Pl.III-96 (pracht hoekstuk) en 10 cent nr. 2k-Pl.V-12 op cpl. vouwbrief van Rotterdam 14-11-1857 naar 'sGravenhage 14-11. De oorsprong van de blauwe stempelafdruk 'franco.' is ons nog onbekend (particulier?). De brief is geschreven door H. v Price: €500.00
44 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 10 Cent (linker rand smal, overige randen breed) op ongedateerde briefomslag van Ravestein (az. 2x naamstempel) via Grave 5-3(-1852?) naar 's-Hertogenbosch. Mooie afdruk van het zeldzame Grave-A (EY.800). Price: €300.00
45 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 10 Cent nr. 2d-Pl.II-12 (breedrandig pracht randstuk) op nette briefomslag van Norg (az. naamstempel) via Assen 28-4-1854 naar een burgervader te Bedum. Price: €100.00
46 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 10 Cent nr. 2e-Pl.III-5 (2 zeer brede randen, linkerrand iets smal) op frisse complete vouwbrief van Roermond 22-1-1858 via grenskantoor Hollande par Maeseyck 23-1 en Lanklaer 24-1 naar 'Megchellen bij Reckem, België'. Grenstarief. Zie: Van Hussen, blz. 2 Price: €130.00
47 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 10 Cent nr. 2e-Pl.III-38 (prachtex.) op frisse briefomslag van 'sGravenhage 24-1-185(6) via Meppel 25-1-1856 naar Vledder. Price: €50.00
48 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 10 Cent nr. 2e-Pl.III-47 (breed gerand prachtex.) op briefomslag van Utrecht 11-2-1856 naar Amsterdam 12-2. Price: €50.00
49 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 10 Cent nr. 2e-Pl.III-65 (breedrandig prachtex.) op cpl. vouwbrief van Nymegen 8-12(-1855) via Loenen 9-12 naar Nieuw-Loosdrecht (az. slecht afgedrukte naamstempel). Price: €70.00
50 emissie 1852 op brief , los - nederland en o.g.d. 10 Cent nr. 2g-Pl.IV-8 (prachtex.) op briefomslag van Alphen 1-8-1861 naar Leeuwarden 3-8 met op vz. 'Na Posttijd' cursief (K.126). Price: €60.00

Page# 1 next >>

1