"TX 2 ""20c. ultramarijn"", 1/4 zegel afgestempeld ""Tongres"" T0, 1 Juli 1895 op fragment, zm "
Auction #176
By: Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy Auction #176
19/02 09.00 Day 1 : Postcards 1-522
19/02 Day 1 : Litterature + supplies 523 - 703
20/02 09.00 Day 2 : Belgium : Forerunners + Leopold I 704-1745
21/02 09.00 Day 3 : Belgium : Small Lion until Precancels 1746-2712
22/02 09.00 Day 4 : België : Railroad, WW2 until Boxes 2713-3456
23/02 09.00 Day 5 : Congo : 3457-4025
23/02 Day 5 : World : Albania until Great Britain 4026 - 4523
24/02 09.00 Day 6 : World : Commonwealth until end 4524-5525
- (-) Remove TX Strafport filter TX Strafport
Lot #2608 - TX Strafport
"TX 3/11 ""Volledige reeks"", ""10c."" en ""50c."" (duurste waarden), zéér mooie centrage (+50%), zm (OBP €550)"
Lot #2609 - TX Strafport
"TX 5A ""10c. karmijnrood"" met naamstempel Brussel-Bruxelles in veldeel van 20 (onderaan iets gelost op tanding), zm (OBP €360)"
Lot #2610 - TX Strafport
"TX 6A ""20c. olijf"" met opdruk ""Geeraardsbergen - Grammont"" in blok van 4, zm (OBP €168)"
Lot #2612 - TX Strafport
"TX 12A/16A ""Volledige reeks"" met fotoattest, zm (OBP €1.300)"
Lot #2613 - TX Strafport
"TX 16A ""50c. grijs"" met naamstempels ""KORTRIJK"" in verticale strip van 3, zm (OBP €450)"
Lot #2614 - TX Strafport
"TX 17/25 ""Volledige reeks"" met opdruk ""T"", zm (OBP €320)"
Lot #2615 - TX Strafport
Jaren 1922 en 1945/1953 Samenstelling met kleurnuances op bladen, zm/m
Lot #2616 - TX Strafport
1922 Studieverzameling op de reeks TX 32/48 op bladen met kleurnuances o.a. in blok van 4, zm
Lot #2617 - TX Strafport
"1966/1983 ""Nieuw type, heraldieke leeuw"", studieverzameling met diverse types en papiersoorten, zm "
Van Looy & Van Looy
Van Looy & Van Looy stamp auction from the Netherlands,
Read MoreSend Email to Van Looy & Van Looy Or Visit WebSite